Wolny poniedziałek

Cześć kochani! Długi weekend dobiega końca, jak Wam minął? U nas rodzinnie i bardzo przyjemnie. Dzisiaj zorganizowaliśmy piknik w parku na terenie Muzeum Wojskowego. Z okazji dzisiejszego święta  mieliśmy okazje zobaczyć pokaz kawalerii, pokazy rycerskie i nowoczesny sprzęt wojskowy. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, młody lizną historii przy czym był bardzo zadowolony i zaciekawiony :) A ja postawiłam na stylizację boho. Luźna tunika, sandałki z pomponami, torebka z nowej kolekcji Tous. Podoba Wam się?

image-166

 

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Liczba komentarzy - 1

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>