whisbear szumiący miś

Cześć kochani! Postanowiłam podzielić się z Wami moja opinią na temat szumiącego misia Whisbear :) Moim zdaniem miś jest r e w e l a c y j n y! U mnie sprawdził się w 100%. Produkt godny polecania dla noworodka jak i przedszkolaka :) Malutka śpi dłużej w nocy w towarzystwie misia, za to Kacperek, podczas czytania bajek na dobranoc wtula się w Whisbearka, momentalnie się wycisza i zasypia. Teraz pewnie myślicie co to za miś… Miś…którego serduszko nie bije…a szumi jak suszarka do włosów :) Oryginalny Szumiący Miś Whisbear stworzony, jest aby przywrócić spokojny sen noworodkom. Został przetestowany przez tysiące rodziców! Uspokajanie dziecka staje się prostsze. Urządzenie szumiące z białym szumem, przypomina dziecku dźwięki znane z życia płodowego. Dzidziuś wspomina sobie życie w brzuszku mamusi. Whisbear to pierwszy miś, który czuwa nad snem dziecka nawet wtedy, kiedy Ty zajmujesz się sobą albo po prostu śpisz. Przytulanka posiada innowacyjną funkcję CRY SENSOR. Po 40 minutach szumienia łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Gdy Whisbear rozpozna płacz budzącego się dziecka, od razu zareaguje uspokajającym szumem, a po 20 minutach działania ponownie przejdzie w tryb nasłuchu. Dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych. Wybrałam dla Cataleyki z arbuzową łapką. Można również kupić misa w wersji Classic bez funkcji CRY SENSOR. Jest też możliwość zamówienia szumiącego przyjaciela z indywidualnym haftem. Miś  jest zapakowany w miękki woreczek. Pierwsze mieszkanko misia możesz później wykorzystać do np. przechowywania pieluszek lub innych gadżetów maluszka. Produkt jest 100% Made in Poland. Miś szyty jest w szwalniach na Mazowszu, a szumiące serce powstaje na Dolnym Śląsku. Wspierajmy polskie produkty! :)

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

pr-600-600-whisbear_arbuz3_www

pr-600-600-whisbear_zestaw2_www_cp4

pr-600-600-arbuz_sklep3

pr-600-600-whisbear_crysensor_cp4

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 2
  1. Moja córka dostała w prezencie. Jak dobrej pory najbardziej niepotrzebna rzecz. Nie spełniał swojej funkcji, bardziej drażnił niż uspokajał. A miał być taki rewelacyjny… Pożyczyłam koleżance dla jej maluszka i tez nie działa na jej córkę i tak jak w naszym przypadku rozdrażnia dziecko. Dźwięk jest zbyt wysoki wg mnie suszarka i aplikacja w telefonie poradziła sobie lepiej 😉
    Fajnie, ze u Ciebie sie sprawdza aczkolwiek według mnie ten post bardziej brzmi jak reklama produktu, a nie faktyczna opinia.
    Pozdrawiam 😊

  2. Whisbear szumi u nas od ponad roku – maluch zasypia przy jego szumie i przy piersi (Whisbear nie zastąpi mamy i sam czarodziejsko nie uśpi dziecka, do pewnego wieku dziecko nie potrafi samodzielnie zasnąć). A gdy zaśnie, miś nadal szumi, świetnie izoluje od domowych hałasów. Zwykle Bąbel budzi się, gdy miś przestaje szumieć. Dzięki Whisbearowi pozbyliśmy się włączonej, niebezpiecznej suszarki i wysokich rachunków za prąd :)

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>