Weekend dla dzieci i rodziców

Moi kochani, czas płynie tak szybko, dni, tygodnie lecą mi w niewyobrażalnym tempie. Cati już biega, czasami ciężko za nią nadążyć.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Dzisiaj jest Dzień Mamy, w czwartek będzie Dzień Dziecka chciałam zaprosić Was na rodzinny weekend na targach w Sosnowcu. Osobiście bardzo często odwiedzam targi dla dzieci. W Sosnowcu będę pierwszy raz i już nie mogę się doczekać. Słyszałam, że są one najfajniejsze i najlepsze. Będą podzielone na dwie strefy, dla rodziców i dla maluchów. Najmłodsi znajdą się w krainie zabaw i gier, nudy na pewno nie będzie.Na Rodziców czekają liczne prelekcje (w sobotę zaczynają się od 11, w niedzielę od 10;30), a w strefie konsultacyjnej specjaliści, m.in. położna, dietetyk, fizjoterapeuta. Najmłodszych zapraszamy natomiast do targowego przedszkola oraz strefy kreatywności. W ramach rodzinnej, kreatywnej zabawy przygotowano moc atrakcji – m.in. gry planszowe i rodzinne, kącik czytelniczy, teatrzyk oraz zajęcia plastyczne. Istotna też jest strefa zakupów! Znajdziesz na targach super modne ciuchy, dodatki i akcesoria. Zastanawiasz się jaki wybrać wózek? fotelik samochodowy? lub chcesz odświeżyć garderobę malca? Wpadaj! Też tam będę :)

baner RiD 828x315

widzimy się w Sosnowcu. Sobota, niedziela 27/28 maj. Całuję I.

Bluzy -> MILKY BABY KLIKNIJ TUTAJ

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>