Weekend dla dzieci i rodziców

Moi kochani, czas płynie tak szybko, dni, tygodnie lecą mi w niewyobrażalnym tempie. Cati już biega, czasami ciężko za nią nadążyć.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Dzisiaj jest Dzień Mamy, w czwartek będzie Dzień Dziecka chciałam zaprosić Was na rodzinny weekend na targach w Sosnowcu. Osobiście bardzo często odwiedzam targi dla dzieci. W Sosnowcu będę pierwszy raz i już nie mogę się doczekać. Słyszałam, że są one najfajniejsze i najlepsze. Będą podzielone na dwie strefy, dla rodziców i dla maluchów. Najmłodsi znajdą się w krainie zabaw i gier, nudy na pewno nie będzie.Na Rodziców czekają liczne prelekcje (w sobotę zaczynają się od 11, w niedzielę od 10;30), a w strefie konsultacyjnej specjaliści, m.in. położna, dietetyk, fizjoterapeuta. Najmłodszych zapraszamy natomiast do targowego przedszkola oraz strefy kreatywności. W ramach rodzinnej, kreatywnej zabawy przygotowano moc atrakcji – m.in. gry planszowe i rodzinne, kącik czytelniczy, teatrzyk oraz zajęcia plastyczne. Istotna też jest strefa zakupów! Znajdziesz na targach super modne ciuchy, dodatki i akcesoria. Zastanawiasz się jaki wybrać wózek? fotelik samochodowy? lub chcesz odświeżyć garderobę malca? Wpadaj! Też tam będę :)

baner RiD 828x315

widzimy się w Sosnowcu. Sobota, niedziela 27/28 maj. Całuję I.

Bluzy -> MILKY BABY KLIKNIJ TUTAJ

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>