Warszawska Lala

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie.
Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich.

Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce „food” znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży, więc będziecie mogli podglądać jak zmienia się moje ciało. Czuję się doskonale z moją małą piłeczką dlatego pojawi się tutaj mnóstwo zdjęć z brzuszkiem. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami.
Całusy!.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 6
  1. Kochana, od poczatku cie czytam i zastanawiam się, gdzie pracujesz? wszystko masz takie dopieszczone i cholernie drogie ;(

  2. Hmm ta Pani zajmuje się rodzeniem, wychowywaniem dzieci oraz „lansowaniem w internetach”. Ot- cała jej praca- to da się zauważyć . Nie, nie jestem hejterką, choć w sumie też bym tak chciała! :) inaczej- pewnie jakbym chciała to mogłabym tak żyć.
    Zajrzę nie raz!
    Pozdrawiam, niech dzieciaczki rosną zdrowo !
    Ewa, bezdzietna mężatka, wykształcenie wyższe magisterskie, kierownik działu w pewnej korpo, a po pracy- szalona kobieta!

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>