TOREBKA IDEALNA

 

Torba idealna? Moja torba idealna musi być duża, pojemna, dobrej jakości, taka która pasuje do codziennych stylizacji jak i bardziej eleganckich. Cenię sobie swobodę wiec musi mieścić wszystkie moje drobiazgi (nie tylko moje, wiadomo jak to jest, mama musi mieć zawsze wszystko pod ręką), niewielkie zakupy i oczywiście butelkę z wodą. Ostatnio w moim domu zagościła nowa zdobycz. Jest to torebka marki Tous. Jestem zdania, iż lepiej kupić jedną droższą rzecz niż 10 tanich :) a dla Was jakie są te „idealne” „wymarzone” torby? Stawiacie na całą szafę torebek? Czy jednak na jeden przemyślany zakup?

image-1-9

image-15

Processed with MOLDIV


torebka-tous-joana-595900175-980x980

Widziałyście nową kampanię Tous Czułe Historie?

TOUS

Więcej inspiracji marką znajdziecie na KimKim.pl

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>