SPOSÓB NA DOBRY DZIEŃ

Cześć Kochani. Dzisiaj chciałam Wam pokazać codzienny element w mojej diecie, jest to mianowicie laktoplant. Jedna łyżeczka zalana wodą uwolni Twój brzuch od uczucia zakwaszenia i ciężkości. Może to będzie Twoja tajemnica pięknej sylwetki ? A co to takiego ten latkoplant…

Żywe kultury bakterii (Lactobacillus plantarum) podtrzymują i mobilizują one funkcje życiowe organizmu człowieka. Ułatwiają trawienie i regulują pracę przewodu pokarmowego. Zapobiegają i skutecznie leczą biegunki, zaparcia i niestrawność. Hamują rozwój w przewodzie pokarmowym groźnych, chorobotwórczych bakterii. Dzięki regulacji funkcji trawiennych — niszczą substancje rakotwórcze — mają działanie przeciwnowotworowe. Obniżają poziom cholesterolu we krwi w wyniku wiązania przez nie związków wydzielanych przez wątrobę.

Len mielony odtłuszczony to znany od tysięcy lat naturalny środek leczniczy. Len to źródło najbardziej wartościowych biologicznie białek roślinnych. Ziarna lnu wchodzące w skład preparatu Laktoplant zostały wcześniej odtłuszczone i poddane procesowi łagodnego prażenia, dzięki czemu są prawie 3 razy mniej kaloryczne i pozbawione oleistego posmaku. Len mielony działa ochronnie na układ pokarmowy — powleka go charakterystycznym żelem i osłania. Nie zawiera żelatyny, laktozy i glutenu.

Lecytyna obniża poziom cholesterolu i wspomaga pracę systemu nerwowego.

image-169

Przez ostatnie lata sposób naszego odżywiana zmienił się na gorsze. Na naszych stołach dominują produkty przetworzone, zawierające konserwanty, sztuczne barwniki i inne, niekorzystnie wpływające na nasz organizm substancje chemiczne. Probiotyk jest w 100% naturalny, pomoże nam obniżyć poziom cholesterolu, wspomaga system nerwowy, działa ochronnie na system pokarmowy. Warto go włączyć do swojej codziennej diety nie tylko podczas wakacji i urlopów za granicami naszego kraju. Laktoplant sprawia również, iż nasze trawienie staje się bardziej efektowniejsze (sprzyja odchudzaniu). Przyspiesza przemianę materii, co myślę dla wielu kobiet jest bardzo ważne. Przygotowana zawartość jest praktycznie bezsmakowa, opakowanie starcza na miesiąc.  Dziewczyny „ogarniamy” wszystkich dookoła, dbamy o męża, dzieci, mamę tatę. Czas też pomyśleć o sobie. Ot tak dla zdrowia. Całuję.

LAKTOPLANT -> DIETA OXY (tutaj kupisz)

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>