Pomocnik w karmieniu Twojego malucha

Cześć Kochani. Tak jak pisałam, postanowiłam pokazać Wam kilka moich gadżetów związanych z macierzyństwem. Dzisiaj przygotowałam kilka informacji na temat karmienia maluszków. Karmisz piersią? Przeczytaj, powinno Cię to zaciekawić :)

Processed with MOLDIV

Twist Pouch™- jest to jedyny na rynku woreczek do przechowywania pokarmu z zakrętką (wszystkie pozostałe dostępne na rynku sa zamykane strunowo, i służą tylko do przechowywania mleka z piersi). thumb_page_708502809367Zestaw startowy składa się z woreczków, butelki, smoczków, szczoteczki do czyszczenia smoczków, przejściówek, które możesz sama dopasować do laktatora lub ulubionego smoczka malucha, oraz organizer do przechowywania mleka.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Woreczek Twist Pouch służy do
– bezpośredniego odciągania pokarmu – za pomocą jednej z przejściówek i dowolnego laktatora każdej popularnej marki ( medela, lovi, canpol, tommee tippee, avent, lansinoh itd), odciąga się mleko bezpośrednio. Przejściówkę nakręcamy na woreczek, na laktator i gotowe.

thumb_page_708502809350
– potem zakręcamy woreczek i przechowujemy w lodówce, zamrażarce (na organizerze).

thumb_page_708502809356

Processed with MOLDIV

– kiedy chcemy nakarmić niemowlę, podgrzewamy mleko w woreczku (w podgrzewaczu lub pod bieżącą wodą), wkładamy woreczek do butelki , odkręcamy nakrętkę, nakładamy smoczek  i karmimy dziecko.

Processed with MOLDIV

Jeśli nie podoba się naszemu dziecku smoczek który jest dodany do zestawu, można za pomocą tej samej przejściówki podać mleko smoczkiem innej dowolnej marki.

Woreczek Twist Pouch™ jest jednorazowy, po użyciu wyrzucamy go do śmieci. Nie musimy myć i sterylizować butelek, co bardzo nam ułatwia codzienne funkcjonowanie, oraz oszczędza nasz czas. Możesz łatwo karmić dziecko poza domem, na wakacjach, spacerze. Ne trzeba nosić ze sobą brudnych butelek itd. Ja lubie zabierać woreczek na spacer z sokiem czy wodą dla małej.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Dodatkowo, co jest też bardzo ważne na woreczku jest miejsce do zapisania daty, kiedy mleko zostało odciągnięte. System Twist może ułatwić codzienne funkcjonowanie, tak jak było w moim przypadku – gdy musiałam zostawić dziecko z tatem gdy szłam na uczelnię. Gdybym znała ten system trzy lata temu, z miłą chęcią poleciłabym go moim koleżance, która borykała się z takim problemem, że jej biust był w czasie laktacji był mega, mega duży. Sprawiało jej to ogromny kłopot podczas karmienia. Zawsze musiała odciągnąć mleko, następnie karmiła małego. Pamiętam, że też miała kłopot z przetrzymywaniem pokarmu. Tutaj mamy jednorazowe woreczki, które są dostępne w przystępnej cenie. :) Może akurat potrzebowałyście takich informacji, bądź korzystacie z takich gadżetów? :)

więcej info znajdziecie -> tutaj

Produkty Kiinde -> tutaj

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 1
  1. Super wpis, będę październikową mamą , a niestety bardzo dużo podróżuje więc taka butelka mi się z pewnością przyda. :)

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>