PIĘKNA SKÓRA PRZEZ CAŁY ROK

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Pytałyście ostatnio dużo razy o moją skórę. Jak już wcześniej pisałam, pewien czas temu zaprzyjaźniłam się z Fake Bake. Uwielbiam ich kosmetyki! Skóra jest muśnięta słońcem i nie trzeba nad tym dużo pracować. Wystarczy raz w tygodniu, godzinkę przed prysznicem posmarować się Fake Bake i już :) Piękna opalenizna gotowa.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Mój ulubieniec to płyn opalizujący 60 minutes. Jest super,  ponieważ aplikujesz go na ciało, następnie po godzinie zmywasz. Aby uzyskać ciemniejszy odcień opalenizny, nie ma potrzeby ponownej aplikacji preparatu. Wystarczy zostawić go na kolejne 60 minut, a następnie zmyć. Po zmyciu nic już się nie wybrudzi. Jest to numer 1 dla wszystkich, którzy tak jak ja uwielbiają białą pościel. Produkt zawiera rękawiczki jednorazowe i profesjonalną rękawicę do nakładania preparatu. Jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 14
  1. Czy ciężko jest go rozsmarować? Zostawia jakies zacieki? Bo zastanawiam się nad kupnem i troszkę sie boje. A co z twarzą i szyja, cos innego stosujesz?

    1. Nie, bardzo latwo. :) do nich dolaczona jest rekawica, wiec nie pobrudzisz dloni itd. Na buzie i szyje tez uzywam fakebake. Teraz jest tez nowosc od nich specjalnie do twarzy :)

  2. Gdzie zaopatrujesz się w ten produkt?

    Szczęśliwego rozwiązania, wyglądasz kwitnąco :)
    My mamy za sobą 26 tygodni i chętnie muśniemy się słońcem 😉

  3. Czy ten preparat nie pozostawia po sobie specyficznego zapachu jak w przypadku tradycyjnych samoopalaczy? Chętnie stosowałabym różne opalające kosmetyki ale nie mogę znieść tego zapachu:-( i zawsze tego obawiam się najbardziej stojąc przed półką z takowymi kosmetykami… Pozdrawiam

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>