Niedzielny look

Cześć Kochani! :) Postanowiłam nadrobić troszkę blogowe zaległości, więc zaglądajcie! Codziennie pojawi się coś nowego :) Mam też przygotowany, zaległy wpis o Teneryfie :) więc jak będę miała większą chwilę spokoju to go dopracuję i tutaj zamieszczę :) Z tęsknotą wyczekuję wiosny i oczywiście lata. Staramy się wykorzystywać każde promienie słońca. Coraz częściej wychodzimy na dłuższe spacery. :)

Dzisiaj mam dla Was stylizację z moimi ulubionymi dresowymi spodniami. Jednak nie na sportowo, a w trochę innym stylu…

Co sądzicie? Całusy!

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Spodnie zajdziecie tutaj: TOPSHOP & ADIDAS

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>