Magiczny kubek

Cześć kochani :) Mamuśki chciałam Wam pokazać mój jeden z ulubionych gadżetów, które zajmują honorowe miejsce w mojej kuchni…. jest to magiczny kubek!  Schładza gorącą wodę w mig! :) Przydatny i do przygotowywania mleczka dla małej i dla Kacpra, gdy robię mu herbatkę, a on już nie może się doczekać :) Można też w drugą stronę z nim działać, ziminą wodę zmieni w letnią :) Bycie mama maluchów jest bardzo pracochłonne, ja łączę pracę z opieką nad dzieciaczkami od pierwszych dni życia malutkiej. Lubie otaczać się rzeczami, które po prostu ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. przygotowałam taki cykl, w którym pokażę Wam moje ulubione rzeczy, które oszczędzają mój czas :)

instrukcjaPoniżej krótki opis tego wynalazku :)

Magiczny Kubek jest to produkt najwyższej jakości do błyskawicznego schładzania gorącej wody (np. wrzątku do sporządzenia mleka dla dziecka lub herbaty). Produkt ten jest niezbędny dla każdej mamy i idealny dla dorosłych. Stworzony z myślą o osobach ceniących czas, komfort i skuteczność działania. Innowacyjne rozwiązanie, opatentowana technologia i nowoczesny design sprawia, iż produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu.

Etap I schładzanie płynów

Wystarczy wlać wrzątek, potrząsnąć 60 sekund, aby otrzymać wodę o temperaturze ok. 55 stopni, która jest idealna do spożycia lub przyrządzenia mleka dla dziecka.

Etap II podgrzewanie płynów

Bezpośrednio po schłodzeniu wrzątku wlej zimna wodę, potrząśnij 60 sekund, otrzymasz letnią wodę idelną do spożycia dla Ciebie i dziecka.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Kubek znajdziesz -> TUTAJ

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 3

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>