Kurkumina dobra na wszystko

Cześć! Wstawiam dla Was zaległy post, o który tyle pytałyście :) Co to takiego te tabletki LICUR 7000, które pokazywałam Wam na instagramie ?

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Licur 7000 to suplement diety z kurkuminą. Jest to naturalne wsparcie dla organizmu. Wzmacnia odporność, zwiększa zdolności antyoksydacyjne organizmu. Jest naturalnym związkiem przeciwzapalnym. Świetnie sprawdza się podczas wyczynowego lub intensywnego uprawiania sportu.

Processed with MOLDIV

Kurkumina to składnik popularnej przyprawy – kurkumy. Jej niezwykłe właściwości są znane od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie. Hindusi wierzą, że chociaż kurkumina nie jest lekiem, to ma naturalną moc, jako jeden z najmocniejszych przeciwutleniaczy. A w starożytnej medycynie chińskiej wykorzystywana była do łagodzenia niestrawności oraz do leczenia trudno gojących się ran oaz blizn. Sprawdzała się także przy dolegliwościach wątroby i żołądka. Obecne badania wykazują jej działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne oraz przeciwnowotworowe. Podkreśla się także jej właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Kurkumina zawarta w Licur 7000 wchłania się w przeciągu kilku minut i utrzymuje w osoczu krwi przez 24 godziny.

Processed with MOLDIV

Turmeric (Curcuma) Powder Isolated on White Background

Kurkumina jest dobra na mięśnie.

Suplementy z kurkuminą pomagają

-zapobiegać obniżeniu sprawności mięśni,

-hamują rozpad białek mięśniowych w okresie okołotreningowym,

-zwiększają również sprawność mięśni po treningu,

-przyśpieszają tempo regeneracji powysiłkowej,

-powstrzymują utratę masy mięśniowej spowodowaną okresami niedotlenienia,

-zwiększają poziom glikogenu oraz obniżają opóźnioną bolesność mięśni.

Dzięki właściwościom kurkuminy, możliwe jest nie tylko szybsze zbudowanie masy mięśniowej, ale także uniknięcie nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej, który wiąże się ze stosowaniem wysokoenergetycznej diety.

Kurkumina działa przeciw zapalnie.

Kurkumina,  a nowotwory.

Badania wskazują, że kurkumina hamuje proces tworzenia się guzów nowotworowych. W internecie znajduje się masa wiadomości na ten temat. Badania na myszach, pokazują iż u myszy, którym przeszczepiono komórki nowotworowe raka jajnika, kurkumina hamuje wzrost guza na drodze spadku aktywności czynnika transkrypcyjnego NF-κB. Podobna sytuacja jest u  myszy, którym wszczepiono komórki raka okrężnicy, podawanie kurkuminy spowodowało znaczący spadek masy guza oraz zahamowanie angiogenezy w jego otoczeniu.

Processed with MOLDIV

Licur 7000 stosuje się raz dziennie, nie wolno przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 

Licur 7000 dostaniesz -> TUTAJ

NA HASŁO ‚WARSZAWSKALALA” otrzymasz rabat -50zł.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 2
    1. Dziekuje <3 kosztuje 199, ale mam rabat -50 to wychodzi 149. Starcza na dwa miesiące, wiec to troche rekompensuje cenę :)

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>