Klasyka

Witajcie. Dzisiaj przedstawiam Wam mój letni look. Jest na tyle uniwersalny, że nadaje się i na spotkanie i na zakupy czy spacer :) (na spacer możemy zamienić szpilki na mokasynki) . Biała koszula zawsze się sprawdza, w tym wypadku koszula w modnym w tym sezonie kroju – bez ramion. Do tego szerokie szorty, szpilki i plecak. Podoba Wam się?

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

image-1-114

image-151

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

SZORTY -> Lisa Mayo

SZPILKI -> DeeZee

ZEGAREK -> M.Kors

PLECAK -> Tous

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>