Katowice dla dzieci

Witajcie! Mamy już listopad, aż nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj pierwszy raz prószył u nas śnieg. Niewątpliwie nasze szafy zapełniają się ciepłymi kurtkami i butami.  Cati ma też swoją zimową stylówkę. Podoba Wam się? Wygląda mega słodko! Jeśli lubicie szukać unikatowych ciuchów i akcesoriów dla dzieci mam dla was dobrą wiadomość.

Processed with MOLDIV

Kochani już w tą niedzielę (13.11) Katowice zawitają nas w najlepszym stylu. To wszystko za sprawą targów mody i designu dla dzieci i rodziców – SILESIA BAZAAR Kids.
Targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids odbywają się w Katowicach już od roku. Jeśli lubisz kupować wysokogatunkowe ubrania, zabawki, akcesoria i przedmioty dla dzieci i rodziców, te targi są z pewnością dla Ciebie!

sb-kids-vol-3-bannerW niedzielę w Katowicach skupią się polskie firmy oferujące produkty dla dzieci. Każda edycja jest okazją do poznania czegoś nowego. Wśród firm zaprezentują się marki oferujące odzież i dodatki dla dzieci w różnym wieku, oryginalne zabawki oraz dodatki do dziecięcego pokoju i inne, przydatne akcesoria dla dzieci i rodziców. Będzie w czym wybierać! Targi SILESIA BAZAAR Kids vol.3 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu prócz przestrzeni targowej zaplanowano również strefę warsztatów i zabaw dla dzieci (robotyka, zabawa z klockami lego,  warsztaty z szycia, czy fotograficzne), a także prelekcje i warsztaty dla rodziców zorganizowane we współpracy z magazynem oMatko! SILESIA BAZAAR Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Dodatkowo na targach będziecie mieć okazję zobaczenia najnowszych kolekcji np. na nadchodzące święta.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

Niedziela od godziny 10 do 18.

Szczegółowe informacje całego wydarzenia znajdują się na stronie -> kliknij tutaj :)

logo-kids-kwadrat

ŚWIĄTECZNE BLUZY MILKY BABY – > KLIKNIJ TUTAJ :)

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>