FRIENDS TIME

Cześć Kochani :) na dworze już naprawdę czuć wiosnę, chociaż jeszcze w powietrzu hula zimowy wiatr, jest naprawdę pięknie. Fantastyczna pogoda idzie w parze z dobrym humorem. Też tak macie? :)

Dzisiejsza stylówka na spotkanie z przyjaciółmi to sukienka w granatową kratę, płaszcz, lakierowane półbuty do których wybrałam wdzięczne skarpetki z falbanką, okulary i dwustronną torbę. Pozwoliłam sobie na gołe nogi, gdyż aktualnie nie ma mnie w Polsce i jest u mnie troszkę cieplej :) Jeśli chodzi o torebkę jest to moja nowość w szafie – magiczna torebka Bobbi Guess, która potrafi przejść niezłą metamorfozę! Jak to? Zmieni kolor i dostosuje się do Twojej stylizacji :) Sprawdź sama :)

IMG_8441

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Całuję!

Płaszcz -> Square 13 (link tutaj)

Sukienka -> Primark

Buty -> DeeZee (link tutaj)

Torba -> Guess (link tutaj)

Okulary -> Dior

Skarpetki -> Primark

Broszka -> Chanel

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Jeszcze nie skomentowano

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>