Czerń i biel

Cześć Kochani! Przygotowałam dla Was bardzo wygodną stylizację w kolorze bieli i czerni. Najwygodniejsze buty na zimę – Inuikii, cieplutkie i prezentują się genialnie. Jeśli znudziły Wam się Emu, a lubicie tego typu buty, to strzał w 10! Być może cena nie powala, jednak jest to na pewno zakup na 2-3 sezony! :) Welurowe spodnie dresowe, sweter w paski, czapa z pomponami. Prosto i wygodnie. Miłego wieczoru i całego nowego tygodnia.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV
Całuję I.

BUTY -> Inuikii

SWETER -> Selfieroom

CZAPKA I POMPON DO TORBY -> New Look

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Liczba komentarzy - 4

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>