CHWILA RELAKSU

W ciąży potrzebujesz spokoju i relaksu. Uwielbiam masaże zarówno twarzy jak i całego ciała. Ostatnio byłam na bardzo fajnym zabiegu na twarz w JB Medycyna Estetyczna. Intraceuticals jest to najlepszy sposób na nawadniania skóry. Przyjemny, przypomina „mizianie” i głaskanie po twarzy :) Efekty widać praktycznie od razu. Poniżej znajdziecie fotkę godzinę po zabiegu bez makijażu.

image-19

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Metoda Intraceuticals podnosi poziom nawodnienia skóry dzięki wprowadzeniu za pomocą hiperbarycznego tlenu kwasu hialuronowego oraz substancji odpowiadających na specyficzne potrzeby skóry. Jest to jedyny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Efekty metody Intraceuticals są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Są nimi widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Przebarwienia zostają rozjaśnione, przez co następuje widoczna poprawa kolorytu.
Serum Rejuvenate, skupia się na odmłodzeniu kwasem hialuronowym, regeneracji, wypełnieniu zmarszczek oraz poprawieniu jędrności i gęstości skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery, nawet młodej w celu ochrony jak i rewitalizacji oraz jej regeneracji . Więcej informacji na o zabiegu znajdziecie na stronie JB Medycyna Estetyczna. Dziewczyny z Zielonej Góry polecam bardzo gorąco!

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 1

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>