Bye, bye żelazko

U Was sobota to też dzień gospodarczy? Mój sobotni ranek zazwyczaj przeznaczony jest na ogarniecie całego chaosu, który powstał w ciągu tygodnia. Dzieci zazwyczaj nie ułatwiają nam, w utrzymaniu porządku w domu. Ale jak mówi to mój synek „mamoooo, przecież takie są dzieci”, no tak co prawda to prawda. :) Na mojej liście zakupowej widniał prasowacz parowy. Postanowiłam go zakupić i jestem bardzo zadowolona. Jako posiadaczka mnóstwa ubrań, oszczędzam bardzo dużo czasu na prasowaniu. Nadaje się do każdego rodzaju tkanin, nie nabłyszcza ich. Gotowy jest do pracy w 45 sekund!

Processed with MOLDIV

SteaMaster służy również do odświeżania ubrań. Para wodna usuwa nieprzyjemne zapachy takie jak dym z papierosów, spaliny itd. usuwa również bakterie, które zadomowiły się w poduszkach, kocach, materacach, a także kołdrach i śpiworach. Prasowacz parowy skutecznie usuwa roztocza, dzięki czemu dba o zdrowy i spokojny sen.

Processed with MOLDIV

 

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Parowacz służy również do dezynfekcji zabawek – inne środki czyszczące mogą być szkodliwe, z łatwością mogą przedostać się do organizmu dziecka, maluchy wszystko wkładają do buźki, ślinią więc jest to najbezpieczniejszy sposób na utrzymanie czystości zabawek i akcesoriów dla dzieci. To jeszcze bardziej skłoniło mnie do zakupu tego urządzenia :) Wysoka temperatura pary wodnej steamera sprawia, że zabawki nie tylko odzyskują dawny blask i świeżość, ale są też całkowicie oczyszczone z bakterii.

Processed with MOLDIV

Mój model to EM-202, wybrałam kolor srebrny (dostępne są jeszcze kolory: czerwony i fioletowy ) :) Zamierzam przed wakacjami kupić dobry aparat do zdjęć, może coś mi polecicie? :) Buziaki.

E3_0

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 4

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>