Bikini challenge, czas start!

Cześć kochani :) Lato tuż, tuż, już pewnie zabieracie się za doprowadzenie swojej sylwetki do formy sprzed zimy. Haha, ja też. Moje wakacje będą trochę przyspieszone, zaczynają się już w maju, więc nie ma czasu do stracenia. Długie wieczory, gorące czekolady, żelki i inne niedozwolone pyszności trochę zrobiły mi na złość i teraz muszę się z tym uporać. Codzienne treningi dają mi dużo satysfakcji, zadowolenia, psychicznie czuję się taka „odświeżona”. Jeśli trenujesz, na pewno wiesz o czym mówię :).

IMG_8906

Processed with MOLDIV

Oprócz porządnych treningów wspomagam się też balsamami ujędrniającymi i zaglądam raz w tygodniu do sauny. Byłam też na pierwszym zabiegu Maksimus na uda i pośladki w Le Spa w Warszawie (ul. Mokotowska 55), powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Jako typ raczej panikary nie lubię zabiegów, podczas których odczuwasz ból, tutaj odczuciem było ciepło i napinanie się mięśni (tył ud i pośladki) . Pytałyście na Instagramie co to zabieg, jak działa więc kilka informacji znajdziecie poniżej :)

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. To jedyne urządzenie estetyczne na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.

lespa_maximus-5-682x1024Zabieg jest polecany osobom, których skóra utraciła jędrność po ciąży lub w przypadku dużej utraty kilogramów. Maximus doskonale walczy z cellulitem, miejscową otyłością.  Możliwość wyboru między trzema głowicami różnej wielości pozwala na wykonanie zabiegu zarówno na większych, jak i mniejszych partiach ciała: na brzuchu, udach, dłoniach, twarzy: okolice oczu, szyja, dekolt. Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta „gimnastyka” mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się na temat tego zabiegu zapraszam Was tutaj -> więcej informacji (kliknij). Wspomnę Wam jeszcze, że jest teraz na Maksimusa promocja w Le Spa (przy zakupie dwóch zabiegów trzeci jest gratis)  :)

Całuję I.

 

 

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 1

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>