BEOLOGY WYJĄTKOWE PRODUKTY DLA TWOICH WŁOSÓW

Cześć Kochani! Część z Was, wie z relacji na instagramie, że byłam na prezentacji nowej marki do włosów Beology, od Schwarzkopf. Pokrótce opowiem Wam o tej linii do włosów. Są to wyjątkowe produkty dla wyjątkowych potrzeb Twoich włosów inspirowane potężną mocą głębi mórz i brunatną algą.

Składa się ona z 4 kroków: oczyszczanie – czyli mycie, pielęgnacja podstawowa – odżywianie, intensywna regeneracja – czyli kuracja do spłukiwania oraz wzmocnienie – czyli kuracja bez spłukiwania. To perfekcyjne połączenie natury i technologii. Znajdziecie trzy serie pielęgnujące: regeneracyjną, nawilżającą i wygładzającą.

Osobiście wybrałam niebieski zestaw z panthenolem dla jeszcze głębszego nawilżenia włosów. Seria składa się z szamponu, odżywki, maski i mgiełki. Zdążyłam już polubić się z mgiełką w sprayu. Przeznaczona jest do codziennego użytku, wzmacnia włókna, nawilża i to bez obciążania, nadaje zdrowy połysk i przepiękny delikatny zapach. Oczywiście dam Wam znać, jak sprawują się te produkty, a zapowiadają się świetnie. Widziałam, że są już dostępne w Rossmanie.

Processed with VSCO with av4 preset

Processed with VSCO with av4 preset

Seria czerwona z odżywiającymi polimerami dla maksymalnej regeneracji włosów zniszczonych. Składa się z 5 produktów.

Processed with VSCO with av4 preset

Processed with VSCO with av4 preset

Processed with VSCO with av4 preset

Seria zielona z olejami dla idealnego wygładzenia puszących się włosów. Tutaj z tej serii znajdziemy najwięcej produktów – 6.

Processed with VSCO with av4 preset

IMG_4707

Oceńcie sami, czyż nie wyglądają pięknie? :)

Buziaki I.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 1

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>