9 DNI

Processed with MOLDIV

image-25

Zostało tylko 9 dni do naszego terminu. Z jednej strony nie mogę się już doczekać, wszystko jest prawie gotowe i na Nią  czeka. Z drugiej strony dalej nie mogę w to uwierzyć, że niebawem będzie ta mała kruszynka z nami. Cały czas o Niej myślę, o porodzie, o tym jak Kacperek będzie to przeżywał, że muszę być w szpitalu, a on z tatem w domu. Wiem…pewnie poradzą sobie doskonale, ale mamy już chyba tak mają. :) Jedyne co mnie trapi to brak snu, macie jakieś sposoby na bezsenność?

Cataleyka w swoim pokoiku ma prześliczne łóżeczko, a w sypialni mamy jasno różowy kosz. Jest przepiękny na żywo. Jestem nim zachwycona. Jakbyście szukały, znajdziecie go na stronie Lilu.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 5
 1. Ja jestem w 23 tygodniu i póki co mogę spać jednak nad ranem już się wiercę i tysiące myśli w głowie.. Również czekamy na dziewczynkę i jestem Mamą prawie 5 letniego chłopca – ciekawe jak to będzie ☺️
  Powodzenia!!!!

 2. Super koszyczek !!
  Masz racje , mamy tak maja .. Ja jestem w 4 miesięcu i mam 14 miesięcznego Filipa i tez juz o tym rozmyślam , jak to będzie z porodem , pobytem w szpitalu , tym bardziej ze ma teraz etap -” mama , mama” co do braku snu to nie pomogę bo w pierwszej ciąży na finiszu tez miałam z tym ogromny problem .. Melisa nie pomagała ..
  Pokaz pokoik córeczki !

 3. Kochana ja przed porodem tez wgl nie moglam spac… a jak juz zasnelam to najwczesniej o godzinie 3..U mnie nic nie pomogło więc nie mam co Ci poradzić:P To wszystko pewnie przez to, że przeżywasz w środku to, że juz tak nie długo spotkasz swój maleńki skarb <3 aaaaaa jeszcze raz gratuluję i życzę szybkiego i niebolesnego porodu :* Buziaki :)
  http://lilyfamili.blogspot.com/

 4. Problem z bezsennością … Tragedia. Juz w Twoim stanie nie ma na to skutecznych sposobów.
  Jestem w 37tyg i mi narazie pomagają nocne „spacery” po domu. Przechadzam sie po swoim domku, jesli mam ochotę wypijam szklankę wody, nie rozbudzam sie telefonem ani telewizja!, po czym wracam do łóżeczka. :)
  Przy takim trybie czasem udaje mi sie w nocy wstac tylko 2 razy 😉

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>