40 TYDZIEŃ

image-33

Grey St Tropez-741x790

Processed with MOLDIV

Navy Oracle Dress-741x790

To prawie już! Nie mogę się doczekać, z drugiej strony nie czuję się jakbym zaraz miała urodzić. Całą trójką odliczamy każdy dzień, dzisiaj wieczorem skreśliliśmy przed ostatni kwadracik na naszej tablicy, którą wspólnie zrobiliśmy. Kacperkowi miała ona skrócić czas na oczekiwanie Cataleyki (w sumie nie tylko jemu, nam też). Pokoik przygotowany, fotelik przygotowany, sypialnia przygotowana, torba spakowana. Czyli jestem już gotowa. Czas na  Cataleykę.

Lubicie takie proste ciążowe stylówki?

warszawskalala_official_logo

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 24 lata, mieszkam w Polsce. Postanowiłam założyć blog, który przedstawi Wam część mojego życia. Pomysł założenia bloga chodził mi już pewien czas po głowie. Dziewczyny, które znają mnie z instagramu @warszawskalala_ ciągle o to dopytywały, więc to też jest Wasza zasługa. Dziękuję za mobilizacje i wsparcie. Znajdziecie w tym miejscu dużo modowych inspiracji, stylizacji zarówno codziennych, luźnych, streetowych jak i bardziej eleganckich. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, w zakładce "Moje przepisy Fit" znajdziecie dużo fit przepisów i porad dietetycznych. Bardzo bym chciała chciała nawiązać z Wami bliższy kontakt, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Całusy!.

Liczba komentarzy - 4

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>