1 tydzień

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Pierwszy tydzień za nami :) Cataleyka pięknie rośnie, mama powoli zaczyna wracać do formy. Waga wróciła sprzed ciąży, także teraz tylko trzeba ujędrnić ciałko. Do lata damy radę. Już się nie mogę doczekać porządnych treningów! Uwielbiam ten stan po, to błogie miłe zmęczenie. Dni tak szybko nam mijają, dopiero co malutka się urodziła, a tu już minął nam pierwszy tydzień. Czujemy się już świetnie, z każdą chwilą uczymy się siebie. Malutka pokazuje nam swoje pierwsze uśmieszki i słodkie minki. Jest p r z e c u d o w n a ! ! ! Szkoda, że jej nie możecie zobaczyć na żywo. Ślemy buziaki i życzymy miłego dnia.

Iza Warszawska

Cześć! Nazywam się Iza Warszawska, mam 26 lat, mieszkam w Polsce. Zapraszam Was do mojego świata! I.

Liczba komentarzy - 13
  1. Czy mogłabym prosić Cię (jak zapewne 100 tysięcy innych dziewczyn;) ) o zdradzenie mi jakie wykonujesz ćwiczenia i skąd czerpiesz pomysły na dietę? Nie mam nadwagi, ale jakiś tłuszczyk odłożył się na brzuszku oraz na nogach jako cellulit 😉 Proszę o pomoc w tej kwestii Ciebie, jako doświadczonej już fit mamy :) P.S. Jak długo ćwiczyłaś, by osiągnąć zadowalający efekt?

    Pozdrowienia dla całej Waszej trójki

  2. P.S. Wiem, że wykonujesz interwały oraz crossfit, a chciałabym dowiedzieć się o jakieś konkretne ćwiczenia, plany treningowe, wiem, że kiedyś wspominałaś o tym w którymś wpisie, ale przyznam, że nie mogłam tego znaleźć.. z góry bardzo dziękuję! :)

Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany

Możesz użyć następujące tagi HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>